Kubki reklamowe w wersji termicznej

Kubki reklamowe
Kubki reklamowe

Kubki termiczne stanowią doskonałą alternatywę dla ich klasycznej, ceramicznej wersji. Pozwalają one na delektowanie się ulubionym napojem – kawą czy herbatą, w drodze do pracy czy podczas podróży. Pożądaną temperaturę płynu są one w stanie utrzymywać przez cały dzień. Taki produkt doskonale sprawdzi się w roli upominku dla klienta. Wówczas na jego powierzchni umieścić można logo marki czy adres jej strony internetowej. Całość utrzymana może być w kolorach charakterystycznych dla firmy, co przyczyni się do zwiększenia jej rozpoznawalności.Kubki reklamowe termiczne dostępne są najczęściej w pojemnościach od 200 do 500 mililitrów. To idealna wielkość na drogę do pracy czy krótki spacer. Taki kubek z łatwością zmieści się do torebki czy plecaka. Osoby pijące większą ilość kawy czy herbaty zaopatrzyć powinny się z kolei w nieco większy termos. Idealny kubek termiczny to taki, który jest komfortowy w codziennym użytkowaniu. Powinien mieć on kształt umożliwiający jego stabilne trzymanie oraz podnoszenie. Tego typu produktu dostępne są w wielu różnych wersjach – klasycznej, ze środkowym zwężeniem gwarantującym pewny chwyt czy przypominającej puszkę z napojem gazowanym.

Niektóre dostępne na rynku kubki reklamowe mają zewnętrzną powłokę antypoślizgową, która sprawia, że ich użytkowanie jest jeszcze łatwiejsze. Takie naczynie można z łatwością chwycić mokrą ręką czy dłonią, na którą włożona jest rękawiczka. Wybierając kubek do samochodu, szczególną uwagę należy zwrócić na jego średnicę, która powinna być dopasowana do uchwytu na napoje w aucie.

Kubki reklamowe wyposażone są w uchwyt, który stanowi niezwykle ważny element takiego naczynia. Musi być ona przede wszystkim szczelna tak, aby skutecznie zabezpieczyć napój przed rozlaniem, chroniąc go przed utratą ciepła. Pokrywa powinna również pozwalać na swobodne napicie się z kubka. Element ten może przekręcać się w określoną stronę, co skutkuje odblokowaniem zaślepki lub być wyposażony w specjalny przycisk odblokowujący przepływ napoju.